FuzulEv şube ağını genişletiyor! Kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren FuzulEv, Türkiye’de 49’uncu İstanbul’da ise 15’inci şubesini Kağıthane’de açtı.

 

Çeyrek asırlık tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren FuzulEv, faizsiz, peşinatsız, vade farksız ödeme seçenekleriyle insanların ev hayalini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor. Kadınların altın gününe benzeyen sistemiyle müşterilerine ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv, Türkiye’de 49’uncu, İstanbul’da ise 15'inci şubesini Kağıthane’de açtı.

Ev almak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunan FuzulEv sistemi Türkiye’nin her yerinde büyük bir ilgi görüyor. Peşinatsız sisteme kayıt yaptıran kişiler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil olmuş olurlar. İsterlerse peşinatlı sisteme dahil olabilir, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği gibi ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin bir miktar artması ile borcun erken bitmesi de sağlanmış oluyor.

Müşterilerinden gelen talep üzerine yatırımlarını şubeleşme üzerine yoğunlaştıran FuzulEv Türkiye genelindeki şubeleşme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni şubenin hizmete girmesinden dolayı mutluluğunu dile getiren FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “Türkiye’de 49’uncu, İstanbul’da ise 15'inci şubemizi açmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun hizmetimizden yararlanmak isteyen herkese ulaşmak istiyoruz. Türk halkına en iyi hizmeti verme hedefiyle çalışmalarımıza yön veriyoruz. Bu motivasyon ile şubelerimizi Türkiye genelinde yaygınlaştırmaya devam edeceğiz. Yeni şubemizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.’’

 

Adres: Sultanselim Mah. Sultanselim Cad. No:76/A Kağıthane/İST

Tel: 0212 269 99 03