Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini sürdüren FuzulEv, Türkiye’de 50’inci şubesini Eskişehir’de açarak şubelerine bir yenisini daha ekledi.

FuzulEv, sabit ve dar gelirliye yönelik geliştirilen kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Bu sistem insanların ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, müşterilerinin kendisine olan güveniyle büyümeye devam ederek, her geçen gün şube sayısını arttırmaya devam ediyor.

Yeni şubenin hizmete girmesinden dolayı mutluluklarını dile getiren FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’Ülkemizde vatandaşlarımız ev alırken nakit sıkıntısı yaşıyor. FuzulEv olarak bu noktada devreye girerek geliştirdiğimiz sistem ile insanların ev hayalinin gerçeğe dönüşmesine katkı sağlıyoruz. Kadınların Altın günü’ne benzeyen model ile ev satın almak isteyenler her ay taksit öder gibi ev sahibi olabiliyor. Türkiye’nin her bölgesinde bulunan halkımıza ulaşma hedefiyle Eskişehir’de şube açma kararı aldık. Bu hedefe ulaşmak için her geçen gün daha da büyüyerek halkımıza hizmet vermeyi sürdüreceğiz’’ diyor.

ADRES: İstiklal Mahallesi Şair Fuzuli Caddesi No: 48 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

TEL: 444 6 313