1992 yılından bu yana dar gelirli ailelerin ev sahibi olabilmeleri için faizsiz, kredisiz, vade farksız, sistemiyle faaliyetini tüm hızıyla sürdüren FuzulEv, ev almanın yolunu herkes için kolaylaştırmaya devam ediyor. Türkiye’de “Ev sahibi olmayan kimse kalmasın’’ mottosuyla yolan çıkan FuzulEv Ağrı’da açtığı yeni şubesiyle büyüme ivmesini koruyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal , “Şubelerimizi ev ve otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza ulaşmanın en önemli kanallarından biri olarak görüyoruz. Bu kapsamda tüm motivasyonumuzu şube ağımızı genişletme çalışmalarımıza veriyoruz. Yeni açılacak şubeler ile daha fazla noktada müşterilerimize hizmet verirken insanların hayallerinin gerçekleşmesine de katkı sağlıyoruz. İyi yetişmiş insan kaynağımızla ve açacağımız yeni şubeler ile mükemmel müşteri deneyimi sunarak vatandaşımıza en iyi hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

FPK sistemiyle nasıl ev sahibi olunur?

Her gelir grubuna uygun ödeme seçenekleri sunan sistem, vatandaşların düşük taksitlerle, peşinat vermeden ve ara ödeme yapmadan ev alma hayallerinin gerçekleşmesini sağlıyor. Noter huzurunda belirlenen sırada vatandaş, sırası geldiğinde Türkiye’nin istediği yerinden evini beğenerek, istediği eve sahip olabiliyor.

Peşinatsız sisteme kayıt yaptıran kişiler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek fpk sistemine dahil oluyor. Peşinat ödeyerek sisteme dahil olmayı tercih edenler, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebiliyor.