FuzulEv, 47’inci şubesini Ankara Keçiören’de bölge halkının hizmetine sundu.

Kadınların altın gününe benzeyen sistemi ile on binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, Türkiye’de kırk yedinci, Ankara Keçiören’de ise üçüncü şubesinin açılışını gerçekleştirdi. 1992 yılından bu yana şubelerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek büyüme ivmesini sürdüren FuzulEv, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor.

Yeni şubenin hizmete girmesinden dolayı mutluluklarını dile getiren FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’ Dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasına imkan sağladığımız FuzulEv sistemiyle bugüne kadar on binlerce ailenin ev hayalini gerçeğe dönüştürdük. Bugün Ankara’da 3. Şubemizi açmanın gururunu yaşıyoruz. Bu durum vatandaşlarımızın FuzulEv’e duyduğu güvenin göstergesidir. Bizde bu güven ve halkımızın ilgisiyle her geçen büyümeye devam ederek, şube sayılarımızı arttırarak vatandaşımıza en iyi şekilde hizmet edeceğiz’’ diyor.

 

FuzulEv Sistemi

Ev almak isteyen kişiler, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180, 240 kişilik gruplar halinde bir araya getiriliyor. Ev sahibi olacak kişi ise her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirleniyor. FuzulEv’i tercih edenler, “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem” gibi ödeme koşullarından yararlanabiliyor. Evlerin tapulu olması şartı ile sisteme dahil olanlar Türkiye’nin herhangi bir şehrinde kolayca ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Adres:Güçlükaya Mah. Cumhuriyet Cad. No 11/B Keçiören ANKARATelefon:Tel : 0(312) 358 73 46   Fax: 0(312) 359 34 96