Fuzul Grup bünyesinde faaliyetini sürdüren FuzulEv, yeni şubesini Çorum’da bölge halkının hizmetine açtı

 

Müşterilerine FPK sistemi ile faizsiz ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv, Türkiye’de şube ağını genişletmeye devam ediyor. En son yeni şubesini Çorum’da açan FuzulEv, yurtiçindeki hizmet noktalarına bir yenisini daha ekleyerek ev satın almada yenilikçi çözümlerini bölge halkının hizmetine sunuyor.

Bugüne kadar on binlerce ailenin ev sahibi olmasını en kolay yoldan sağlayan FuzulEv, faizsiz ev sahibi olma yöntemini yeniden tanımlayarak, ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Ev almak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunan FuzulEv sistemi Türkiye’nin her yerinde büyük bir ilgi görüyor. Peşinatsız sisteme kayıt yaptıran kişiler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil olmuş oluyor. İsterlerse peşinatlı sisteme dahil olabilir, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği gibi ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin bir miktar artması ile borcun erken bitmesi de sağlanabiliyor.

Ev sahibi olmayan kimse kalmasın!

Yeni şubenin hizmete girmesinden dolayı mutluluklarını dile getiren FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal,’’ Sahip olduğumuz genç ve dinamik kadromuzla, ev sahibi olmak isteyen milyonlarca insanın hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. FuzulEv olarak ‘’Birlikten kuvvet doğar’’ anlayışıyla sistemimizde yardımlaşma ve dayanışmayı ön planda tutuyoruz. Türkiye’de ev sahibi olmanın düşünüldüğü kadar zor olmadığını vatandaşlarımıza göstermek istiyoruz. Bu kapsamda şube ağımızı daha da genişleterek daha çok insana ulaşmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemde yine kendinden emin ve sağlam adımlarla büyümemize devam edeceğiz’’ dedi.