“Yöresel Konya Günleri”nde ziyaretçilerle bir araya gelen FuzulEv, son dönemde ev sahibi olmayı kolay hale getiren FPK sistemini tanıttı.

 

22 – 25 Kasım tarihlerinde Yenikapı Fuar alanında KONSİAD tarafından organize edilen Konya Günleri gerçekleştirildi. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan Konya’nın tüm değerlerinin kültür başkenti İstanbul'a taşındığı etkinlik Konya İlçe belediye başkanları, sanayici ve iş adamlarının yanı sıra İstanbul’daki Konyalıları da bir araya getirdi.

Etkinlik alanında sergilenen FuzulEv standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Son günlerde müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev alma (FPK) sistemiyle dikkat çeken FuzulEv’de şirketin satış yöneticileri tarafından sistemin detayları ziyaretçiler ile paylaşılarak bilgi alışverişinde bulunuldu. 

“Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın’’ mottosuyla on binlerce aileyi ev sahibi yapan ve gün geçtikçe şube ağını artıran FuzulEv Anadolu’ya olan desteğini de her fırsatta gösteriyor. Şirketin Selçuklu’da 2, Meram’da 1 olmak üzere Konya’nın toplam 3 şubesi buluyor.