FuzulEv’den Konya’ya üçüncü şube!

‘’Ev sahibi olmayan kimse kalmasın’’ hedefiyle çalışmalarını sürdüren FuzulEv, faizsiz, kredisiz, vade farksız, sistemiyle müşterilerinin yüzlerini güldürürken şube ağını her geçen gün genişletiyor.

 

Çeyrek asırlık tecrübesiyle gayrimenkul sektöründe adından sıklıkla söz ettiren FuzulEv, Türkiye’nin pek çok noktasında açtığı yeni şubelerle insanların “ev hayalini” gerçeğe dönüştürmeye devam ediyor. Konya’da üçüncü şubesini faaliyete alan FuzulEv Arena’daki yeni adresinde hizmet vermeye başlayacak.

Her geçen gün yepyeni lokasyonlarda müşterilerinden aldığı destekle, kendinden emin adımlarla ilerleyen FuzulEv, Konya halkının yoğun ilgisine daha iyi yanıt verebilme hedefiyle bölgede üçüncü şubesini Türkiye’de ise 51’inci şubesini açtı. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla sektörde ön plana çıkan FuzulEv, insanların ev hayalini gerçekleştirme hedefiyle Türkiye’nin her bölgesinde şube açmayı planlıyor.

Vatandaşların kolay konut sahibi olabilmeleri için çeyrek asırdır hizmet veren FuzulEv, bir yandan insanları ev sahibi yaparken bir yandan da şubelerinde çalışan insanlara istihdam alanı sağlayarak bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Ev sahibi olmanın artık bir hayal olmadığına dikkat çeken FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’ FuzulEv olarak bugüne kadar binlerce insanın ev hayalini gerçeğe dönüştürdük. FuzulEv sistemiyle dar gelirli vatandaşlarımız kira öder gibi ev sahibi olabiliyor. Faizsiz, peşinatsız, vade farksız kolay ödeme seçenekleriyle artık ev sahibi olmak hayal olmaktan çıkıyor. Konya yeni şubemiz ve alanında uzman ekibimizle bölge halkına en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz’’ diye konuştu.

FuzulEv Sistemi

Ev almak isteyen kişiler, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 180, 240 kişilik gruplar halinde bir araya getiriliyor. Ev sahibi olacak kişi ise her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirleniyor. FuzulEv’i tercih edenler, “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem” gibi ödeme koşullarından yararlanabiliyor. Evlerin tapulu olması şartı ile sisteme dahil olanlar Türkiye’nin herhangi bir şehrinde kolayca ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

KONYA ARENA ŞUBESİ

Şeyh Şamil Mahallesi Dç. Doktor Halil Ürün Caddesi. No : 21/E Konya / Selçuklu

Telefon : 0(332) 265 46 55   Fax : 0(332) 265 06 82