FuzulEv Gaziantep’te İkinci Şubesini Açtı

 

1992 yılından bu yana insanların faizsiz, peşinatsız, kredisiz, ev sahibi olmalarına katkı sağlayan FuzulEv, Türkiye’de 57’inci şubesini Gaziantep’te açarak şubelerine bir yenisini daha ekledi.

 

Kurulduğu günden bu yana gayrimenkul sektörünün öncülerinden biri olan FuzulEv, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı, faizsiz, peşinatsız ve kredisiz ev alma sistemiyle insanların ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, Gaziantep’te açtığı ikinci şubesiyle şube sayısını 57’ye çıkardı.

Tasarruf modeline olan ihtiyacın artmasıyla birlikte FPK sistemiyle fark yaratan FuzulEv, sabit ve dar gelirliye yönelik geliştirilen kolay konut edindirme sisteminde faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Bu sistem ile insanların ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, müşterilerinin kendisine olan güveniyle büyümeye devam ederek, her geçen gün şube sayısını arttırmaya devam ediyor.

Gaziantep halkına en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürdüklerine dikkat çeken FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal,’’ Gaziantep’te ikinci şubemizi bölge halkının hizmetine açtık. FuzulEv olarak hedefimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek. Türkiye’nin hangi bölgesinde olursa olsun hizmetimizden yararlanmak isteyen herkese ulaşmak istiyoruz. Bu doğrultuda önümüzdeki dönemde yeni şubelerimizin müjdesini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz’’ dedi.

 

 

Şube Bilgileri: Gaziantep Karataş Şubesi

Şahintepe Mah. 400 Numaralı Cad.No10/B-D Şahinbey /GAZİANTEP

Telefon: 0(342) 503 24 44

Fax: 0(342) 503 24 45