Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon

Kampanyalar

#SorOna

FuzulEv #SorOna” kampanyası ile farkındalık yaratıyor!

Tüm dünyayı etkisi altına koronavirüs salgınının, ülkemizde yayılımın engellenmesine yönelik farkındalık çalışmalarına FuzulEv de katıldı.

Televizyon ekranlarıyla dijitalde yayınlanan “#SorOna” kampanyası ile şirket, 65 yaş üzeri büyüklerimizi evde kalmaya, ihtiyaçlarının giderilmesi için vatandaşları da onlara yardımcı olmaya teşvik ediyor.

İnsanı odağına koyan vizyonuyla 28 yıldır faaliyet gösteren FuzulEv, korona virüsle mücadelede en önemli grup olan 65 yaş üzeri büyüklerimiz için önemli bir farkındalık kampanyasına imza atıyor. Televizyon ekranlarıyla dijital mecralarda yayına giren #SorOna başlıklı reklam filmiyle şirket, 65 yaş üzeri büyüklerimize destek için çağrıda bulunuyor. Kampanyayla büyüklerimizin her gün hatırlarının sorulması teşvik edilirken, ihtiyaçlarının giderilmesi için de yardımcı olmanın öneminin altı çiziliyor.

Barış Manço’nun ünlü “Kol Düğmeleri” şarkısının müziğinin kullanıldığı filmde, büyüklerimize göstermemiz gerek saygı ve sevgiye vurgu yapılıyor. Bu süreçte, 65 yaş üstü ve evinde yalnız yaşayanların en çok da bizlerin aramasına ihtiyacı olduğu belirtilirken, onların hallerini ve hatırlarını sormamızın bugünün en önemli görevi olduğuna da vurgu yapılıyor.

“Onlar bizim baş tacımız” 

Ülkemizin koronovirüs salgını nedeniyle yaşadığı bu zor günleri birlikte atlatacağımızı vurgulayan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, şu açıklamada bulundu: “Bu salgınının yayılımını yavaşlatmak için evde kalmamız önemli. Özellikle risk grubunda olan büyüklerimizin evde kalmasını teşvik etmek istedik. Gençlerin ise bu süreçte onlara destek vermesi gerektiğine dair bir farkındalık oluşturmayı amaçladık. Türk milleti, köklü tarihi boyunca yaşlılarını baş tacı etmiş, onların engin tecrübelerinin kıymetini bilmiş ve bu sayede toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu canlı tutmayı başarmıştır. Bu düşünceyle yola çıktık ve #SorOna kampanyamızla vatandaşlarımıza çağrıda bulunduk. Bu zor zamanlarda halkımızın büyüklerimizi yalnız bırakmayıp, olanlara yardım ellerini uzatacaklarına inancım tam”.

x