FuzulOto
Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon

MERAK ETTİKLERİNİZ

İlk çekilişte ev bana çıkarsa?

1.Taksiti ödeyerek ev sahibi olursunuz, taksitlerinizi de evinize oturarak ödersiniz. İlk ayda evinize sahip olmanın keyfini yaşarsınız

İçinde bulunduğum grup dağılırsa ne olur?

Sistem çalıştırıcısı FuzulEV, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.

Peki, En Son Bana Çıkarsa?

Burada üzülmeniz için hiç bir sebep yok. Çünkü, aldığınız kira yardımları ile en hesaplı şekilde ev sahibi olan siz olacaksınız.

Almayı Düşündüğüm Gayrimenkulün Cinsini Değiştirebilir Miyim?

Evet, bu sistemde tapulu olmak kaydı ile istediğiniz gayrimenkulü (Ev, arsa, dükkan…) alabilirsiniz.

Teslimat Nasıl Gerçekleşecek?

Her ayın ilk cumartesi günü, noter huzurunda yapılacak olan çekilişte konutu almaya hak kazanmış müşteri, evini belirlenen tarihte ödemesi yapılmak üzere dilediği yerden ve kişiden tapulu olmak şartı ile alabilir.

Teslimat Esnasında Ayrıca Ne Masrafım Olacak?

1- Konut ve Araç teslimatlarında haciz masrafı alıcı tarafından karşılanır. Müşteri İpotek, rehin veya mülkiyeti muhafaza talep etiğinde masraf müşteriye aittir. 2- Konut ve Araç teslimatlarında Kasko, Dask, Trafik sigortası mecburidir ve masrafları müşteriye aittir.

Ödeme Güçlüğüne Düşersem Taksitlerimi Durdurabilir miyim veya Ayrılabilir miyim?

Ödeme güçlüğüne düştüğünüzde taksitlerinizi düşürebilirsiniz veya birkaç ay taksit dondurması yapabilirsiniz. Taksit dondurması yaptıgınız süre kadar teslimatı geç alırsınız. Bu ödeme alternatifleri de sizin sıkıntınızı çözmüyor ise teslimattan önce sistemden ayrılabilirsiniz. Kampanyaya girerken ödemiş olduğunuz organizasyon bedeli hariç diğer ödemiş olduğunuz meblağların geri ödemesini, FuzulEV şirketinin belirleyeceği tarihte (3 ila 6 ay zarfında) alabilirsiniz.

Erken Ödeme Yapmak İstemem Durumunda Ödeme ve Teslimatımda Nasıl Bir Değişiklik Olur?

Erken ödeme ile erken teslim sistemine geçebilirsiniz. Ancak bunun çekilişli sistemde bir faydası görülmez.

Teslim Aşamasında Aldığım Gayrimenkule İpotek veya Rehin Konuyor mu?

Evet; Çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka gayrimenkulünü teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.