Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

MÜŞTERİ YORUMLARI

TEŞEKKÜRLER…

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım FuzulOTO ve FuzulEV sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran  ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

Ali Ulus

FUZULEV’e…

Faizsiz bir sistem olduğundan sisteme giriş yaptık. Başkaları, ‘’ öyle şey mi olur? Paran boşa gider’’ diye düşünüyorlardı. Biraz araştırdıktan sonra FuzulEV’e  araç sistemi ile adımımızı attık. 3. çekilişte adımızın noter tarafından çıktığı açıklandı ve aracımızı teslim aldık. Bu güzel işte bize yardımcı olan FuzulEV Esenyurt şube çalışanlarına, özellikle müşteri temsilcimiz Nurcan hanıma, bizimle her aşamada yakından alakadar olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum.

Hanım Gökçe

2016 Haziran ayında tanıştığım FuzulEV ailesinden 2017 yılı ekim ayında hayalimdeki evi banka faizi ödemeden aldım. Bankaya ve faize bulaşmadan evimi almaya vesile olan İzmit şube çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Faiz ödemeden ev aldıran bu sistemi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Hikmet Aydın

FUZULEV AİLESİNE KUCAK DOLUSU SEVGİLERLE TEŞEKKÜRLER…

Yıllarca hayalini kurduğumuz eve FuzulEV ile sahip olduk. Sistemle ilk tanıştığımdan itibaren herşey o kadar güzel ve güvenilirdi ki, memnuniyetim birçok arkadaşımı da FuzulEV ailesine kattı.

Ödemelerde kolaylık sağlanması, sistemin kişiye göre ödeme planı çıkarması, FuzulEV ailesinin güler yüzü, problemleri hemen çözümlemesi gerçekten memnun edici. İyi ki varsınız. Bankaya ve faize bulaşmadan ev sahibi oldum.

Nurten Ergün

Öncelikle FuzulEV’e çok teşekkür ederim.

14 yıldır kirada gezdim. FuzulEV broşürü gördüm, Meram şubesine gidip gereken bilgileri Muhammed bey, Cemil bey, Ayşenur hanım ve Yaşar beyden aldım. 140 bin TL'lik konuta yazıldım, 7. Ayımda çıktı. FuzulEV’e çok teşekkür ederim. Allah herkese ev sahibi olmayı nasib etsin. Evimi buldum, tapuyu aldım… Çok mutluyum. Teşekkür ederim. Allah razı olsun

Seyit Çerezci

Fuzul GayriMenkul A.Ş.

Hayallerimi gerçek yapan FuzulEv'e ve benimle her zaman samimi bir şekilde ilgilenen bütün çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim saygılarımla, iyiki varsın FuzulEv.

.

Kazım Pehlivan

Saygı Değer FuzulEv Ailesi;

Aile diyorum çünkü aile kadar yakın çalışanlarıyla memnuniyetimi dile getirmek isterim.

FuzulEv'e katılımım 6 ay önce ev ve araba çekilişine girdim arabamı aldım şaun kullanıyorum.

Güvenilir olduğu kadar güler yüzüylede güven sağlayan 23. yılında olan FuzulEv ekibine Bursa şubesinde başta Yavuz Bey ve İbrahim Bey olmak üzere bütün çalışan kardeşlerimize yaptıkları işte başarılar diler, daha nice güzel günlere ulaşmalarını temenni ederim.

Saygı ve Sevgilerimle,

 

Mustafa Kahveci

Sevgili FuzulEv Ailesi,

Hiç aklımızda olmayan bir durumdu. FuzulEv ailesiyle tanıştığımızda bu kadar çabuk ev sahibi olacağımızı düşünmemiştik.

Bunda emeği geçen FuzulEv Malatya şubesine çok teşekkür ederiz. Ayrıca şube müdürü Rahmi Ayhan Bey'e ve müşteri temsilcisi Mehmet Polat Bey'e çok teşekkür ederiz.

 

20.03.2018

Kudret Yiğit

Mart ayında 60 ay vade ile 120 bin lira bedelinde bir kampanyaya 30 bin lira peşinat vererek çekilişli sisteme girmiştim. Daha sonra sistemi değiştirerek 45 bin lira ara ödeme yaparak ekim ayında teslimatımı aldım, şu an kendi evimde oturmaktayım. Taksitlerimle hiçbir faiz ve artış yoktur. Kişinin istediği şekilde bütçesine göre mutlaka bir ödeme planı bulacağı güzel bir sistem. FuzulEv yetkililerine Elbistan Bayii şahsına hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle bir sistemi geliştirdikleri için ALLAH hepsinden razı olsun…

Abdulkadir Tontuş

FUZUL GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

 

Ben Abuzer Gülşen: yaklaşık iki yıldır araba hayali kuruyorum. FuzulOto sayesinde hayallerim gerçek oldu. Dostlarımın tavsiyesi üzerine taksitli ve sıfır faiz oranı olan FuzulOto’ya yazıldım. Taksitlerimde ödeme sıkıntısı olduğu zaman faiz yok. Bana FuzulOto’yu tavsiye eden dostlarıma ve FuzulEv ailesine sonsuz şükranlarımı sunarım. Emeği Geçen Mustafa Bey ve ekibine teşekkür ederim.

Abuzer Güleşen

Faizsiz ve birikimsiz araç sahibi olmanın yollarını ararken aklımdaki tüm şüphelere rağmen FuzulEv’e başvurdum. Ödeme planımı, alacağım aracı ve ücretini kendim belirleyecek ödemelerimi gerçekleştirecektim. Hiçbir problem yaşamadan birkaç gün önce aracımı teslim aldım.

Eğer şüphelerimi dinleseydim şuan bir araç sahibi olmayacaktım. Bizlere bu fırsatı sunan FuzulEv’e ve her ihtiyacıma çözüm sunan Murat Aydın Bey’e teşekkürlerimi iletiyorum. Allaha şükür ben memnuniyetle aracımı aldım, düşünen herkese tavsiye ediyor ve ödeme kolaylıkları diliyorum.

Afra Sevde Çetin

Saygı Değer FuzulEv ailesi;

Yıllar sonra (55 yaş) ilk defa araba almak istemiştim. 1993’lerden beri tanıdığım FuzulOto’yu 444 6 313 numarasından aradım. Kahramanmaraş Merkez de oturuyorum. Merkezde henüz FuzulEv bayii yoktu. Elbistan temsilcisi Şerif Özdemir Bey’e yönelttiler. Elbistan’da yaşayan bir arkadaşıma Şerif Beyi sorduğumda ‘kaya gibi sağlam’ sözünden sonra hemen başvurumu yaptım. Öyle ki FuzulEv herşeyi resmi ortamda yapıyordu. Herşey devlet güvencesindeydi.

11 aylık girdiğim sistemde 6. Ayımda param hesabımda idi. O ay içinde arabamı da aldım. Allah’ıma şükürler olsun. Artık bütün çevreme FuzulEv diyorum, kafam rahat, gönlüm rahat, inanç değerlerime uygun bu sistemi organize ettiklerinden dolayı bütün FuzulEv çalışanlarına Teşekkür ederim.

11.07.2017

Ahmet Koç

TEŞEKKÜRLER

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanışmış olduğum FuzulEv ve FuzulOto sistemiyle tanıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girmiş olduğum bu sistem sayesinde aldığım evi Mevla herkese nasip etsin. Sistem kuran ve insanlara bu hizmeti sunanlara teşekkürler!...

Ali Ulus

Saygıdeğer FUZULEV Ailesi…

Bize gösterdiğiniz alaka ve müşteri memnuniyetinden memnun kaldığımı dile getirmek benim için bir onur meselesi haline geldi.

3 yıldır kirada oturarak sadece ev sahibini zenginleştirdik. Ama ta ki FuzulEv’i keşfedene kadar. FuzulEv’den memnun kaldığım kadar daha hiçbir şeyde memnuniyet yaşamadım.

Sabır ile bekleyince herşey gerçekleşiyor. Mutlulukla ve neşeyle bize bu hisleri yaşatan FuzulEv Ailesine, Gaziantep Şube müdürü Ali İhsan Bağçiçek, müşteri temsilcimiz Seda Salgar’a teşekkürlerimi sunarım…

Ayten Tekin

FUZULEV GAYRİMENKUL

FuzulEv ailesinin bir üyesi olmaktan son derece mutluluk duyuyorum. FuzulEv’den faizsiz, kredisiz evimi teslim aldım. Bankalarla kıyaslanamayacak kadar güzel bir hizmet. İyi ki varsın FuzulEv.

Bedriye Çakılkaya

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜK İSTANBUL

45887 nolu üyenizim. Nisan 2017 tarihinde 21 kişi oto çekilişe üye olduktan 1 gün sonra noter huzurunda yapılan çekilişte araç almaya hak kazandım.

FuzulOto, FuzulEv gibi değerli bir kuruluşla iş yapmanın yanı sıra ilk çekilişte adımın çıkması ciddi manada mutlu etti. Faize ve vade farkına bulaşmadan araç sahibi oldum. Aracı alanlardan Allah razı olsun.

Hakan Kızılelma

FuzulEv ailesi ile Kasım ayında tanıştık. Çekilişli sisteme dahil oldum çok şükür. 4. Çekilişte ismim çıktı.

Bugün teslimatımı aldığım için çok mutluyum. Teslimat aşamasında bana yardımcı olan sayın Emre beye teşekkürler. Allahu teala bu mutluluğu herkese nasip etsin.

Cengiz Özkan

Eylül 2017 tarihinde dahil olduğum faizsiz otomobil sahibi olma kampanyanızla birlikte Mart 2018 de aracımı teslim aldım.

Güvenilir, anlayışlı ticaretinizden dolayı minnettarlığımı sunarım. Tüm ev ve araç sahibi olmak isteyenlere tavsiye ederim.

Halil Enis Çetin

FuzulEv’in Adıyaman ofisine ilk geldiğim gün ev sahibi olabilir miyim diye hayal etmiştim. Hayalim gerçek oldu. FuzulEv sayesinde ev sahibi oldum. Daha ne söylenebilir ki…

İyi ki varsın FuzulEv…

Hatice Öztekin

2016 Haziran ayında tanıştığım FuzulEv ailesinden 2017 yılı ekim ayında hayalimdeki evi banka faizi ödemeden aldım. Bankaya ve faize bulaşmadan evimi almaya vesile olan İzmit şube çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Faiz ödemeden ev aldıran bu sistemi gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Hikmet Aydın

FuzulEv ailesine;

2016 Mayıs ayında tanıştığım ve fayda gördüğüm FuzulEv mensuplarından ve sağladıkları kolaylıktan dolayı çok memnun kaldığımı ifade ediyorum. Bundan sonra FuzulEv’i kendimize danışılacak adres olarak göreceğim.  Bu vesileyle FuzulEv’e çalışmalarında üstün başarılar diliyorum.

İbrahim Arıcı

FuzulEv’den ev almak çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Bu sistemi herkese tavsiye ederim. FuzulEv ailesine teşekkür ederim. İyi ki varsınız FuzulEv, harama bulaşmadan ev sahibi oldum.

Saygılar.

Mehmet Çetinkaya

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.’ye

FuzulEv ile 2015 yılından beri bağımız vardı. 2018 tarafından tescillendi ve şuan araç sahibi oldum. Bu sürede emeği geçen FuzulEv Esenyurt çalışanlarından şube müdürü İlker Arslan Bey başta olmak üzere müşteri temsilcim Nurcan Başaran ve teslimattan emeği geçen Yavuz Karaca Bey’e teşekkürlerimi sunarım. Allah FuzulEv’den razı olsun…

Mustafa Çelik

Sevgili FuzulEv Ailesine;

Katıldığım için çok mutluyum. İlk yazıldığımda ve peşinat verdiğimde insanlar bana neye güvendin dediler. Şimdi ise yazılmayanlar pişman oldular elhamdülillah. Müşteri temsilcisi Mehmet Polat Şube müdürü Rahmi Ayhan beylerin ilgi alakası için ve şubenizdeki arkadaşların güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Osman Özer

FUZULEV AİLESİNE;

İnsanın bir yuvasının olması ne güzel hem de faize bulaşmadan helal bir yöntem ile bir ev sahibi olmak duyguların ifadeye dökülememesi kadar zor bir olay. Mutluluğumun tarifine kelimeler tercüman olmuyor. Ne büyüksün FuzulEv , iyi ki varsın FuzulEv.

Rıdvan Öztekin

Faizsiz sisteme FuzulOto da girdim. Sistemden memnunum sistemi kurandan Allah razı olsun.

14.11.2017

Salih Paslı

FuzulEv Ailesine;

Araç sistemine dahil oldum, ilk ayımda kurada ismim çıktı. Faizsiz olarak araç teslimatımı aldım.

Teslimatı aldığım süreçte müşteri temsilcim Murat Bey ve Gebze şubesine teşekkür ederim.

Samet Çayıraltı

FUZULEV AİLESİNE TEŞEKKÜRLER

13 yıldır kiracıyken FuzulEv ailesiyle tanıştık. Faize bulaşmadan ev almak yıllardır hayalimizdi; FuzulEv ailesiyle tanıştıktan sonra kampanyaya dahil olduk. Kısa sürede bize ev çıktığı için çok mutlu olduk.

Evimizin tapusunu aldık ve kendi evimize geçtik. Bize vesile olan Sebahattin Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Her türlü imkan ve kolaylığı bize sağladığı için kendisinden Allah razı olsun.

Çevremize faize bulaşmadan ev sahibi olmalarını öneriyoruz. FuzulEv ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.

Sedat Kale

FUZULEV GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

Temmuz 2017 tarihinde şirketinize çekilişli konut sistemine katıldım. Şubat 2018 çekilişinde talihli oldum. Bu süreçte bana yardım ve destek olan Şanlıurfa şube müdürü Sn. Mehmet Kuşulay beyefendi ve tüm FuzulEv çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Sedat Naimoğlu

FUZULEV AİLESİNE,

Merhaba, ben FuzulOto’dan araba sahibi oldum. Bana bu duyguyu yaşattıkları için FuzulEv ailesine teşekkür ederim. FuzulEv ailesine başarılar dilerim ve bana bu duyguyu yaşattıkları için daima minnettar olacağım.

Seher Eviz

TEMMUZ ayında 12 ay vade ile 35 bin lira bedelinde 17 bin lira peşinat vererek 4.000 lira ara ödeme ile Fuzul’ev sayesinde 2 ay gibi kısa bir sürede hem de hiç Faiz gelmeden aracımı aldım. Şahsım adına öncelikle ilk başvuru yaptığımda SN Fatih Aydın Bey’e ve FuzulEv çalışanlarına teşekkürlerimi borç bilirim.

Teşekkürler Fuzulev

Tolga Ortateke

FuzulEv Gayrimenkul A.Ş.’e Teşekkürlerimi sunuyorum.

Ev sahibi olmanın kolaylıklarını bizlere sunduğu için Kiraya ödenecek aidatı kendi ev taksitimizi ödüyoruz.

Temennimiz herkesin bu fırsattan faydalanmasıdır. Emeği geçen Adıyaman Şubesi Müdürü Mustafa Öztekin’e ve emeği geçen bütün personele teşekkürler.

Tuğçe Darı

FUZULEV’E SONSUZ TEŞEKKÜRLER…

Temsilcim Emrah Sarıca Bey ile yürüdüğümüz yolda mutlu sona ulaştığımız için çok mutluyum. Ayrıca üstün gayretlerinden dolayı FuzulEv Mersin şube Müdürü Sayın Yasin Oğurlu Bey’e de teşekkürü bir borç bilirim. Teslimat süresince her an yanımda oldu. Bilgi ve donanımıyla teslimatımı en hızlı şekilde almamı sağladı.

Evimize gelerek şereflendirdiği gibi ilgi alaka, jest, ikramlarını bizden esirgemedi. Tekrardan çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Güven, özveri ve tecrübenin adresi FuzulEv’i tanımaktan ve kaydolmaktan dolay muvaffak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Allah herkese Faizsiz bir şekilde e araç almayı FuzulEv aracılığıyla nasip etsin. İnşallah hayatımın bu noktasından itibaren çevrem, ailem, kısaca herkese sizlerle yaşadığım tecrübeyi anlatacağım. Allah FuzulEv’den binlerce kez razı olsun. Saygılarımla…

Yunus Alkış

Değerli FuzulOto Ailesi;

Hayalini kurmuş olduğum aracı bana kısa süre içerisinde sahip olmama vesile olan FuzulOto’ya, bu süreçte bana desteğini esirgemeyen müşteri temsilcim Hatice Şen’e ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca FuzulEv ailesine referans olacağımı da burada belirtiyorum.

Yunus Emre Çoksağlamde