Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Faizsiz Otomobil Alma Sistemleri Detay

Sabit Teslim Modeli

Kendi bütçenize uygun taksitlerle ev sahibi olurken zamandan da tasarruf etmek mi istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz! Sabit teslim model ile sadece zamandan değil pek çok açıdan tasarruf edersiniz. Gelin bunlara birlikte göz atalım.
Önce ev sahibi olmak için ne kadarlık bir bütçe ile ev alacağınızı, aylık ne kadar taksit ödeyebileceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında size en yakın FuzulEv şubesine uğrayarak hesap uzmanlarımızla alacağınız ev için ödeme tablolarınızı netleştirerek ödemelerinize başlayabilirsiniz.
Tıpkı sizin gibi ev almak isteyen kişilerden, 40, 60, 80, 100, 120, 140, 160, 200 ve 240 kişilik gruplar oluşturulur. Bu konut edindirme modelimiz de diğer tüm modellerimiz gibi taksitler faizsiz ve vade farksızdır. Kimin ev sahibi olacağı her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirlenmektedir
Her üyemiz alacağı gayrimenkulün cinsini ve taksit tutarlarını belirlemede özgürdür. Ödeme imkânı doğrultusunda bir gruba dahil olur ve ödeyeceği taksit gayrimenkul bedelinin vade sayısına bölünerek bulunur.
Bu modelimizde vadeniz teslimatınızı aldıktan sonra önceden bildirilen oranda artırılarak olması gerekenden çok daha erken biter. Evinizi ilk ay aldığınızda vadeniz olması gerekenin yarısından bile daha erken biter.

Örnek Hesaplama Tablosu

Peşinatsız Model

Konut Değeri
100.000 TL
Peşinat
YOK
Vade Sayısı
240 Ay
İlk Taksit
416 TL
Teslim Aralığı
13-96
TOPLAM MALİYETİ
110.500 TL

Peşinatlı Model

Konut Değeri
100.000 TL
Peşinat
20.000 TL
Vade Sayısı
240 Ay
İlk Taksit
333 TL
Teslim Aralığı
1-76
TOPLAM MALİYETİ
110.500 TL

*Şirket kampanya ödeme sisteminde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Modelin Artıları

Sabit Teslim Modellerimize peşinat ödemeden dahil olabilirsiniz.
Bu modellerimizle hemen ev sahibi olabilirsiniz.
Bütçenizi yormayacak, ödeyebileceğiniz miktarda taksitler belirlersiniz. Tablolarımız, sizin ödeme gücünüze göre şekillenir.
Almak istediğiniz konut değerinin haricinde FuzulEv’e sadece bir miktar organizasyon ücreti ödersiniz.
Sabit Teslim Modellerimizle Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz herhangi bir konut, arsa ya da iş yeri gibi gayrimenkuller satın alabilirsiniz.
Taksitinizi ödemekte zaman zaman zorluk yaşarsanız olumsuz fikirlere kapılmanıza gerek yok. FuzulEv bu konut edindirme modellerinde size taksit dondurma hakkı tanıyor.