Türkiye’de FPK Sistemi’yle on binlerce kişiyi ev sahibi yapan FuzulEv, Bingöl Uydukent’te yeni şubesini hizmete sundu. Sabit ve dar gelirli aileleri ev sahibi yapmak için çalışmalarını sürdüren FuzuEv, daha çok insanın ev hayalinin gerçekleşmesi için Türkiye’nin her bölgesinde şube açmayı hedefliyor.

Ev almak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunan FuzulEv’in FPK sistemi Türkiye’nin her yerinde büyük bir ilgi görüyor. Peşinatsız sisteme kayıt yaptıran kişiler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil olmuş oluyor.

Hedef; 2020 sonuna kadar 100 şube

Türkiye’nin her yerinde şubeleşme çalışmalarına devam ettiklerini vurgulayan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, yurdumuzun dört bir yanındaki şubelerimizle müşterilerimize fiziksel olarak da ulaşmak için tüm gayretimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bingöl’de hayata geçirdiğimiz yeni şube ile bu amaç için önemli bir adım daha atmış olduk. Hizmet portföyümüz genişliyor. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da şubeleşmeye ağırlık veriyoruz. Şube açtığımız her ilde, o ilin ekonomisine katma değer sağlıyoruz. 2020’nin sonuna kadar şu an 89 olan şube sayımızı 100’e çıkarmayı hedefliyoruz.FPK sistemi nasıl çalışır?

FuzulEv sistemine dahil olmak isteyenler sadece organizasyon ücretini ve ilk taksitini ödeyerek kampanyaya dahil olmuş oluyor. Ödeme planlamasında peşinatlı veya peşinatsız seçenekler arasında tercih yapılabiliyor. İsteyenler peşinatlı sisteme dahil olabilir, dilerlerse peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği gibi ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin bir miktar artması ile borcun erken bitmesi de sağlanabiliyor.

Sisteme ilişkin detaylı bilgiye  www.fuzulev.com adresini tıklayarak ya da FuzulEv çağrı merkezi 444 63 13’ü arayarak ulaşabilirsiniz.