FuzulEv’in 2019 satış vizyon ve strateji toplantısı 1-4 Nisan tarihleri arasında Mersin Hilton Hotel’de gerçekleştirildi. FuzulEv yöneticilerinin ve çalışanların katıldığı toplantıda 2018 değerlendirmesi ve 2019 hedefleri değerlendirildi.

 

FuzulEv, her yıl Türkiye geneli tüm şubelerinin ve genel müdürlük yöneticilerinin katılımıyla düzenlediği ‘Şubeler Toplantısı’nı bu yıl 1-4 Nisan tarihleri arasında Mersin Hilton Hotel'de gerçekleştirdi. FuzulEv yöneticilerinin ve çalışanlarının katılım sağladığı toplantıda geçmiş yılın değerlendirmesi yapılırken, 2019’un hedef ve planları paylaşıldı.

FuzulEv’i geleceğe taşıyacak olan 2023 hedefleri ve stratejik planının konuşulduğu toplantıda, katılımcıların fikir ve önerileri alındı. FuzulEv temsilcilerinin yoğun ilgiyle takip ettiği etkinliğe 200 kişi katılım sağladı.

‘’Birlikte Kazanacağız, Birlikte Büyüyeceğiz’’ sloganıyla gerçekleştirilen toplantıda FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal ’’2018 Makro Değerlendirme – 2019 Hedefler’’ başlığı altında konuşma yaptı.

Eyüp Akbal; ‘’2018 yılı hem Türkiye hem de dünya ekonomisinde önemli virajlardan biri oldu. Ülkemiz üzerinde uygulanan faiz ve döviz lobisi baskısını hükümetimizin aldığı önlemlerle arkamızda bıraktık. Özellikle 2018 yılında gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile millet iradesinin tecellisini en üst düzeyde doğrudan gerçekleştirirken siyasi istikrarı, Türkiye’nin ekonomik potansiyelini tüm dünyanın gözleri önüne serdik. Ülkemizin zor bir yıl olacağı öngörülen 2019’a, kendi siyasi ve ekonomik paradigma değişimini başlatarak, iyi bir hazırlık yaptığını düşünüyorum. Biz de ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlayacak her önemli adımda desteğimizi sunmaya hazırız. Bu sistemin sağlıklı işleyebilmesi için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmekten çekinmiyoruz’’ şeklinde konuştu.

Şehrin önde gelen iş insanları ve sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin de katıldığı gala yemeği ve ödül töreninin ardından ertesi gün düzenlenen Mersin’in tarihi ve turistik yerleri gezisiyle program sonlandı.