Size Ulaşalım
Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,

Sizi de Ev Sahibi Yapalım

Faizsiz Tasarruf Sistemi Nedir?

Faizsiz Tasarruf Sistemi Nedir?
Önce alacağınız evin fiyatını ve kaç taksitte ödeyeceğinizi belirleriz.
İster çekilişli ister çekilişsiz modellerden birini seçersiniz.
Altın günündeki gibi sizi ev almak isteyen kişilerden oluşan bir gruba dahil ederiz.
Siz taksitlerinizi ödemeye devam ederken kendi evinizde oturmanın keyfini yaşarsınız.
FuzulEv ile ev sahibi olan on binlerce kişi gibi siz de 30 senelik FuzulEv güvencesiyle ev sahibi olursunuz.

Modeller

Fırsat Modeli

Taksit artışınızı senelik olarak belirler ve çekilişe katılırsınız. Çekilişte sıra hemen size gelmese bile vade ortasından önce ev sahibi olursunuz. Peşinat vermek isterseniz daha da erken ev sahibi olursunuz.

Detaylı Bilgi

Tasarruflu Erken Teslim Modeli

Taksitlerinizi aylık artışlarla ödersiniz. Çekilişte sıra hemen size gelmese bile vade ortasından önce ev sahibi olursunuz.

Detaylı Bilgi

Çekilişsiz Model

Taksitlerinizi sabit olarak öder ve taksit miktarınıza göre teslim tarihinizi belirlersiniz.

Detaylı Bilgi

Biz Kimiz

Fuzul Holding’in amiral gemisi olarak değerlendirdiğimiz FuzulEv, “Ülkemizde yaklaşık 20 yıldır artmayan hatta azalan ev sahipliği oranını nasıl artırabiliriz?” sorusuna çözüm üretmek üzere yola çıktı.

Bugün 30 yıllık tecrübemizle 108 şubeye ve 2350 çalışana ulaştık. Türkiye’nin her yerinde binlerce aileyi ev ve araba sahibi yaptık.

İnsanlarımızın gelecek planlarına ortak olarak, hayallerini gerçekleştirmelerine katkı sağlamak, en büyük mutluluğumuz…

Sıkça Sorulan Sorular

Bana kredi çıkmıyor. Nasıl ev alırım?   

Bankaların kredi sistemi ile FuzulEv sistemlerinin bağlantısı yoktur. Kredi notunuz yetersiz olsa bile FuzulEv kampanyalarına katılabilirsiniz.

Ev yerine arsa alabilir miyim?   

Faizsiz modellerimizle sadece ev, otomobil, motosiklet, karavan ve çatılı iş yeri alınabilmektedir.

Çekilişte bana en son çıkarsa ne olur?   

Çekilişin toplam sürenin en geç yarısına geldiğinizde sıra size hala gelmediyse ev almanızı sağlarız.  

Faiz almıyorsanız siz bu işten ne kazanıyorsunuz?

Sisteme girerken sizden talep ettiğimiz bir Organizasyon Ücreti var. Bu ücret sistemi almak için talep ettiğiniz gayrimenkule göre %8 ile %14 arasında değişkenlik göstermektedir. FuzulEv olarak kazancımız budur.

Taksitlerimi ödeyemezsem ne olur? Paramı geri alabilir miyim?   

Ödeyemezseniz taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Dondurduğunuz süre daha sonra teslim sürenize eklenir. Eğer sistemden çıkmak isterseniz Organizasyon Ücreti haricindeki paranızı geri alabilirsiniz. Paranızı talimat verdiğiniz 3-6 ay arasında size geri öderiz. 

Birden fazla sisteme girebilir miyim?

Evet. Kendiniz, eşiniz ya da çocuklarınız için birden fazla sisteme dahil olabilirsiniz. Örneğin hem ev hem araba alabilirsiniz.  

Yurt dışında yaşıyorum yine de ev alabilir miyim?

Evet, TC vatandaşı olduğunuz sürece nerede yaşadığınız fark etmez. Ev sahibi olabilirsiniz.

İçinde bulunduğum grup dağılırsa ne olur?

Sistem çalıştırıcısı FuzulEV, bu organizasyonun teminatıdır. Durumunuzda hiçbir değişiklik olmadan evinize kavuşursunuz.

Teslimat esnasında ayrıca masrafım olur mu?

Alacağınız gayrimenkul ile ilgili tapu masrafınız, yapılması gerekli sigorta masrafı ve haciz, ipotek yada rehin masraflarınız olur.

Erken ödeme veya ara ödeme yapmak istersem teslimatımı da erken alabilir miyim?

Çekilişsiz modellerimizde yapacağınız peşinat, ara ödeme veya erken ödeme teslim tarihinizi öne alacaktır. Çekilişli modellerimiz de ise yapacağınız peşinat veya ara ödeme sadece çekişte çıkmaz ise alacağınız son teslim tarihini öne alır.

Teslim aşamasında aldığım gayrimenkule ipotek veya rehin konuyor mu?

Evet; Çünkü siz teslim aldınız ama o grupta daha sizden başka gayrimenkulünü teslim almayanlar var. Onların haklarını korumak ve teminat altına almak için bu yapılıyor. Aynı şekilde sizden önce teslim alanlara konulan ipotek veya rehinler de sizin haklarınızın korunma ve teminat altına alınmasına hizmet edecektir.

Ev sahibi olmanın rahatlığını onlardan dinleyin!

2017 Temmuz ayında FuzulEv ile tanıştım. Çekilişli sistemden 25.11.2020 tarihinde evimin tapusunu almış oldum. 3 yıl gibi kısa bir sürede faizsiz ödemeden evime kavuştum. Ev alma sürecinde bize yardımcı olan müşteri temsilcimize ve şube müdürüne teşekkürlerimizi iletiyorum.

Bugün evimi Fuzul aracılığı ile almış bulunuyorum. Öncelikle bu hizmetten faydalandığım için çok mutluyum. Almış olduğum danışmanlık ve hizmetten çok memnun kaldım. Şubeye ilk geldiğimiz günden şimdiye kadar müşteri temsilcimin destekleri sayesinde bu sisteme girdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.

Yozgat şubenize çok teşekkür ediyorum. Hem kayıt olurken hem de teslimat aşamasında ilgi ve alakalarından dolayı tüm çalışanlarınızdan çok memnun kaldığımı söylebilirim.

Detaylı Bilgi
Merak ettiğiniz her şeyi cevaplayalım,

Sizi de Ev Sahibi Yapalım