Open
X

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Alert Icon
Faizsiz Otomobil Alma Sistemleri Detay

Tüfe Endeksli Model

Birikim yapmak istiyorum ama başaramıyorum, bugün biriktirmeye başlasam birkaç yıl sonra param değer kaybedecek gibi sorularla boğuşmaktan yoruldunuz mu? Tüfe Endeksli Model tam sizin için oluşturuldu. Ödediğiniz taksitler her ay tüfe oranına göre belirlendiği için teslimatınızı ne zaman alırsanız alın paranız o günkü değerini korumuş olacak.
Bu sistem halk arasında yapılan altın günlerine benzer. 40, 60, 80, 100, 120, 140 ve 160 kişilik gruplar halinde Fuzulev tarafından bir araya getirilir. Bu modelimiz de diğer tüm modellerimiz gibi taksitler faizsiz ve vade farksızdır.
Kimin ev sahibi olacağı her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle belirlenmektedir. Üyelerimiz ne kadarlık bir ev almak istediğine, bütçesine göre kaç ay taksit ile ödeyeceğine kendisi karar verir. Bu model ile ev sahibi olmak isteyenler peşinat vererek ya da peşinat vermeden başlangıç yapabilirler.
Başlangıçta belirlenen taksit konut değerinin vade sayısına bölünmesiyle bulunur ve her ay açıklanan Tüfe endeksine göre artar ya da azalır. Aynı zamanda alınan konut tutarı da zaman geçtikçe Tüketici Fiyat Endeksine göre değişiklik gösterebilir. Bu durumda kişinin alacağı konut bedelini de o değerde korumuş olur.

Örnek Hesaplama Tablosu

Tüfe Endeksli Model

Konut Değeri
100.000 TL
Peşinat
YOK
Vade Sayısı
100 Ay
İlk Taksit
1000 TL

*Şirket kampanya ödeme sisteminde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Modelin Artıları

Tüfe Endeksli Modelimize peşinatsız da dahil olabilirsiniz.
Bu modelimizle hemen ev sahibi olabilirsiniz
FuzulEv sunduğu bu modelde; konut değerlerinin olası artışlarına; ekstra çaba sarf ettirmeden sizleri ulaştırmayı planlamaktadır
Tüfe Endeksli Modelimizle Türkiye’nin herhangi bir yerinden istediğiniz herhangi bir konut, arsa ya da iş yeri gibi gayrimenkuller satın alabilirsiniz.
Taksitinizi ödemekte zaman zaman zorluk yaşarsanız olumsuz fikirlere kapılmanıza gerek yok. FuzulEv bu konut edindirme modelinde size taksit dondurma hakkı tanıyor.